سفارش دسته گل در تهران

حرید اینترنتی انواع دسته گل در تهران با ارسال رایگان جهت سفارش دسته گل ارزان و یا دسته گل لاکچری طرح دلخواهتان را انتخاب کنید.

سفارش باکس گل در تهران

خرید باکس گل در تهران برای مناسبت هایی همچون تولد ، خواستگاری و … با ارسال رایگان و فوری در سراسر تهران مقدور میباشد.

سفارش تاج گل در تهران

خرید انواع تاج گل ترحیم و تسلیت(یک طبقه،دوطبقه و …) همراه با متن موردنظرتان  و ارسال رایگان به بهشت زهرا و سراسر تهران .

خرید گل تولد در تهران

سفارش اینترنتی دسته گل و بادکنک ، باکس گل و بادکنک در تهران ویژه تبریک تولد و سورپرایز با ارسال رایگان و فوری به آدرس دلخواه شما.

تاج گل تبریک و افتتاحیه

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان

دسته گل لیسیانتوس و رز مینیاتوری

۳۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل و بادکنک تولد

۶۸۰,۰۰۰ تومان

دسته گل پیونی صورتی

۱,۸۹۰,۰۰۰ تومان

باکس گل ترحیم

۵۹۰,۰۰۰ تومان

دسته گل آلستر ملیسا

۴۴۰,۰۰۰ تومان

باکس گل و بادکنک تولد

۴۹۰,۰۰۰ تومان

باکس گل آفتابگردان ۲

۶۴۰,۰۰۰ تومان

دسته گل آلسترومریا

۴۹۰,۰۰۰ تومان

گل نوزاد

۵۹۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رز ۱۰ شاخه

۳۹۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رز قلبی

۹۸۰,۰۰۰ تومان

باکس گل آفتابگردان

۸۶۷,۰۰۰ تومان

باکس گل تسلیت آلا

۷۹۰,۰۰۰ تومان

سبد گل تسلیت رضوان

۹۶۰,۰۰۰ تومان

سبد گل حصیری لیانا

۴۹۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رسمی سماء

۱,۱۷۰,۰۰۰ تومان

باکس گل داوودی مینیاتوری

۴۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل حرف N

۸۸۰,۰۰۰ تومان

باکس گل تسنیم

۵۲۰,۰۰۰ تومان

باکس گل ترحیم و تسلیت آرامش

۴۵۰,۰۰۰ تومان

سبد گل لارا

۸۹۰,۰۰۰ تومان

سبد گل خواستگاری پرین

۸۸۰,۰۰۰ تومان

باکس گل تولد مانلی

۱,۱۹۰,۰۰۰ تومان

باکس گل و بادکنک لیندا

۱,۳۷۷,۰۰۰ تومان

باکس گل تسلیت حدیث

۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل بزرگ آماندا

۱,۲۷۵,۰۰۰ تومان

باکس گل لاکچری پارمین

۱,۳۷۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز پرنسس

۱,۳۳۰,۰۰۰ تومان

باکس گل سپید پرنیان

۱,۱۸۰,۰۰۰ تومان

باکس گل لوکس ژینا

۱,۵۹۰,۰۰۰ تومان

دسته گل ۱۰۰ شاخه رز هلندی

۱,۵۸۰,۰۰۰ تومان

دسته گل لیسیانتوس سپیده

۶۹۰,۰۰۰ تومان

باکس گل حرف اول اسم S

۶۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل آلستر بهار

۶۸۰,۰۰۰ تومان

باکس گل مانیا

۵۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل میخک و داوودی

۴۸۰,۰۰۰ تومان

تاج گل تبریک و افتتاحیه

۳,۸۷۰,۰۰۰ تومان

باکس گل سپید

۱,۲۶۰,۰۰۰ تومان

باکس گل داوودی کوچک دورنگ

۴۴۰,۰۰۰ تومان

باکس گل داوودی آروشا

۴۶۰,۰۰۰ تومان

باکس سایز کوچک ملینا

۴۸۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز یونیک

۵,۰۰۰ تومان

تاج گل حلقه ای پردیس

۱,۹۸۰,۰۰۰ تومان

تاج گل دوطبقه تسلی

۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان

دسته گل نرگس و رز

۰ تومان

پکیج ولنتاین (۱)

۳۹۵,۰۰۰ تومان

تندیس سر با گل خشک

برای قیمت تماس بگیرید

دسته گل داوودی سایز متوسط

۳۹۰,۰۰۰ تومان

دسته گل داوودی سه رنگ

۳۹۰,۰۰۰ تومان

دسته گل آلسترومریا و داوودی

۵۶۰,۰۰۰ تومان

باکس گل حرف M و بالن

۴۹۰,۰۰۰ تومان

باکس گل با حرف R

۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان

سبد گل داوودی و رز

۹۵۰,۰۰۰ تومان

دسته پرگل داوودی و عروس

۶۶۰,۰۰۰ تومان

باکس گل های ترکیبی و رنگارنگ سایز بزرگ

۱,۱۷۰,۰۰۰ تومان

باکس گل داوودی

۴۵۹,۰۰۰ تومان

باکس قلبی گل رز با حرف E

۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رز هلندی

۸۹۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز با حرف M

۹۸۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز با حرف A

۹۸۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز با حرف E

۹۸۰,۰۰۰ تومان

باکس گل با حرف S

۵۹۰,۰۰۰ تومان

تاج گل افتتاحیه و تبریک دو طبقه مجلل

۳,۹۷۰,۰۰۰ تومان

تاج گل ترحیم دوطبقه

۳,۲۵۰,۰۰۰ تومان

تاج گل تسلیت و ترحیم

۱,۹۸۰,۰۰۰ تومان

باکس رز رنگارنگ

۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل های ترکیبی

۵۳۰,۰۰۰ تومان

باکس پر گل فلزی

۹۸۰,۰۰۰ تومان

باکس گل و بالن

۶۴۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز و داوودی

۶۳۰,۰۰۰ تومان

دسته گل عروس لیسیانتوس

۰ تومان

دسته گل عروس

۷۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل لیسیانتوس و رز

۰ تومان

باکس گل قلبی رنگارنگ

۱,۶۸۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رز (۲۵ شاخه)

۵۴۰,۰۰۰ تومان

دسته گل لیسیانتوس

۷۸۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رز صورتی ۵۰ شاخه

۹۲۰,۰۰۰ تومان

باکس قلب گل رز

۹۸۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رز ۲۰۰ شاخه

۲,۷۵۰,۰۰۰ تومان

باکس دایره ای گل رز

۸۶۷,۰۰۰ تومان

سبد گل رز دو رنگ لاکچری

۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان

سفارش آنلاین گل در تهران

سفارش گل آنلاین در تهران یکی دیگر از خدماتی است که گلفروشی آنلاین رزلاکچری برای شما عزیزان فراهم کرده تا بدون صرف زمان زیاد در ترافیک های سرسام آور تهران گل دلخواه خود را انتخاب کرده و در محل موردنظرتان تحویل بگیرید ، همچنین از آنجایی که با خرید آنلاین به حذف واسطه ها کمک میکنید نسبت به روش های سنتی قیمت نهایی محصول مناسب تر و کیفیت گل ها بالاتر و شاداب تر میباشد . 

این روزها با مشغله های زیاد زندگی و افزایش همه گیری کرونا خرید آنلاین و اینترنتی نه تنها یک گزینه بلکه یک نیاز حتمی است تیم رزلاکچری همراه شماست تا در شادی و غم عزیزانتان حتی شده از راه دور و با ارسال گل در تهران در کنارشان باشید و با گل هایی که پیام آور عشق و همدلی هستند لحظه هایی خاص تر و به یاد ماندنی تر برایتان به ارمغان آورد.

ارسال تاج گل ترحیم و تسلیت در تهران

یکی دیگر از خدماتی که رز لاکچری ارائه می کند ارسال تاج گل در  سراسر تهران و بهشت زهرا است. یکی از موارد پرکاربرد تاج گل علاوه بر افتتاحیه فروشگاه های بزرگ و بازگشایی های رسمی برای مراسم ختم و ترحیم است. با ارسال تاج گل باعث دلگرمی بازماندگان شده و البته به با شکوه تر شدن مراسم و مجالس کمک می کنید.

گل ترحیم و تسلیت انواع مختلفی دارد و با دیزاین های متفاوتی عرضه میشود از جمله : باکس گل ترحیم ، دسته گل ترحیم و ختم ، سبد گل تسلیت ، تاج گل ترحیم و تسلیت (که در سه نوع یک طبقه ، دوطبقه و سه طبقه) موجود میباشد .

تنوع تاج گل ها نسبت به سایز و تعداد گل های استفاده شده متفاوت است و شما عزیزان میتوانید بسته به بودجه موردنظرتان تاج گل ترحیم و تسلیت انتخاب کنید تا در زمان مشخص به آدرس دلخواهتان ارسال گردد. شما می توانید در هر مکانی و هر ساعتی از شبانه روز با پرداخت آنلاین و خرید اینترنتی سفارش خود را ثبت نمایید . این روز ها به لطف فروش اینترنتی گل امکان ارسال از راه دور نیز مقدور میباشد و میتوان گفت تحول بزرگی در صرفه جویی زمان و همراهی عزیزان در هر شرایطی به شمار می آید.

سفارش اینترنتی باکس گل در تهران

خریدن گل همیشه احساس شعف و خوشحالی را هم در خریدار و هم در گیرنده گل ایجاد می کند و از لذت خاصی برخوردار است. خواه این گل ها دسته گل باشند و یا باکس گل. باکس گل تزئین مجموعه ای از گل ها در یک جعبه با دیزاین هایی خوش ذوق و زیبا بوده و انواع مختلفی دارد از جمله باکس گل های ترکیبی که با ترکیب گل های فصلی دیزاین میشود ، باکس گل گرد ، باکس گل یک طرفه و … در ترکیب این باکس می توان از هدایا نیز برای سورپرایز بیشتر استفاده کرد به همین دلیل طرفداران زیادی دارد.برخی باکس ها دارای محفظه ای کشویی برای جادادن هدیه میباشند یا میتوان در قسمت میانی گل ها فضایی خالی برای قرار دادن هدیه در نظر گرفت .

جهت خرید باکس گل در تهران کافیست تا طرح دلخواهتان را از میان تنوع بسیار زیاد نمونه های دیزاین و گل آرایی انتخاب نمایید گل فروشی آنلاین رز لاکچری باکس گل های زیبایی را برای شما گل آرایی نموده تا رضایت شما را کسب کند و سهم اندکی در شادی شما داشته باشد. شما عزیزان می توانید با مراجعه به صفحه اینستاگرام رز لاکچری از محصولات متنوع ما بازدید نمایید. تیم رز لاکچری آماده ارائه خدمات و راهنمایی لازم شما عزیزان است.

سفارش باکس گل و بادکنک 

باکس گل و بادکنک بدون شک یک هدیه بی نظیر برای عزیزانمان در روز تولدشان است. استفاده از بوبو بالن ، بادکنک هلیومی یا مینی بادکنک ها در میان گل ها زیبایی کار را دوچندان میکند و به عبارتی با یک تیر دو نشان خواهید زد .شما می توانید با سفارش باکس گل های ویژه همراه با هدیه و بادکنک احساسات خود را به بهترین نحو ممکن برای عزیزان خود ابراز کنید و آنها را در خاص ترین روز زندگی شان سوپرایز کنید و تولدی به یاد ماندنی برایشان رقم بزنید. همچنین ما را در شادی آن ها هر چند کم، سهیم کنید. خرید باکس گل و بادکنک در تهران سورپرایزی زیبا و خاص برای روز تولد عزیزانتان است ما کیفیت گل و محصولات خود را تضمین میکنیم و سفارش شما را به بهترین نحو به دست شما و عزیزانتان می رسانیم تا با ما حسی فراموش نشدنی را تجربه کنید.

سبد گل (باکس گل) خواستگاری و بله برون در تهران 

همان طور که یک بخش مهم خواستگاری انتخاب حلقه مناسب و زیباست؛ بخش دیگر آن انتخاب گل مناسب خواستگاری است.افراد معمولا گل روز خواستگاری خود را تا مدت ها وحتی سال ها به عنوان بخشی از آن روز خاص و مهم نگه میدارند از این رو میتوان گفت انتخابی بسیار مهم و با ارزش است. باکس گل ، جام گل های شیشیه ای و سبد گل های شیک و خوشبو بهترین انتخاب برای گل روز خواستگاری است.

اگر دوست دارید همسر آینده خود را تحت تاثیر قرار دهید خرید باکس گل خواستگاری رز لاکچری بهترین گزینه است. سبد گلی از گل های خوشبو با رنگ های عاشقانه و دلبرانه می تواند بهترین انتخاب باشد

خرید دسته گل خاص و روزانه در تهران

دسته گل های روزانه بهترین و کاربردی ترین انتخاب بوده که برای هر مناسبت، موقعیت و شخصی قابل استفاده است .

بسته به رنگ بندی دسته گل میتوانید از آن در مناسبت هایی همچون تسلیت ، ابراز همدردی ، آرزوی بهبودی و عیادت از بیمار، تبریک تولد ، تشکر و قدر دانی و مناسبت های تقویمی همچون روزمادر،روز پدر، روز دختر ، روز معلم ، روز پزشک و … استفاده کنید.

نگهداری از دسته گل ها آسان بوده و گل ها در این حالت معمولا ماندگاری بیشتری دارند همچنین قیمت دسته گل نسبت به باکس گل اقتصادی تر بوده از این رو افراد بیشتری خرید دسته گل را ترجیح میدهند.

دسته گل ها در انواع طرح های یک طرفه ، گرد ، قلبی ، با کاغذ پیچی و بدون کاغذ پیچی ارائه میشوند.با توجه به سلیقه خود میتوانید از میان طرح های متنوع و خاص موجود در رزلاکچری انتخاب نمایید.

جهت خرید گل ارزان قیمت و ارسال رایگان به سراسر تهران فقط کافیست تا طرح دلخواهتان را انتخاب نمایید تا در کمترین زمان ممکن به آدرس دلخواهتان ارسال گردد.گل های اقتصادی رزلاکچری انتخابی عالی برای تبریک تولد یک دوست قدیمی ، تقدیر و تشکر ، مناسبت های تقویمی همچون روز معلم ، روز کارمند و … هدیه ای عالی و انتخابی شایسته است.

فرآیند اتتخاب ، ارسال  و سفارش آنلاین گل در تهران در مجموعه رزلاکچری با سهولت انجام میگیرد .فقط کافیست طرح دلخواهتان را انتخاب کنید و با انتخاب گزینه ” این گل رو میخوام ” آن را به سبد خرید بیافزایید.در قدم بعدی با افزودن اطلاعات گیرنده و فرستده و افزودن متن مورد نظرتان به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد . 

در شرایط خاص و در صورتی که نیاز به ایجاد تغییرات یا ذکر نکات مهم همچون افزودن یا حذف باذکنک ، تغییر رنگ بادکنک ، باکس حروفی که داخل سایت موجود نیست و … دارید میتوانید در واتس اپ با پشتیبانان فروش در ارتباط باشید . همچنین میتوانیدهزینه را به صورت کارت به کارت نیز پرداخت کنید که در صورت لزوم مشاوران ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

تمام گل های مصرفی در مجموعه رزلاکچری دست چین روز بوده و همواره از باکیفیت ترین گل ها برای دیزاین و گل آرایی استفاده میگردد.

بله ، امکان ثبت سفارش بصورت ناشناس و ارسال به صورت سورپرایزی در مجموعه رزلاکچری وجود دارد.

بله ، شما عزیزان میتوانید هنگام ثبت سفارش متن دلخواه خود را در قسمت توضیحات نوشته تا در هنگام دیزاین و ارسال محصول روی گل نصب گردد.

بله به محض آماده شدن سفارش ، عکس محصول جهت تائید نهایی به فرستنده ارسال میگردد.

در صورتی که یک یا چند روز قبل سفارش ثبت شده باشد میتوانید از طریق تماس با پشتیبانان فروش رزلاکچری سفارش خود را لغو نمایید در اینصورت وجه به طور کامل عودت داده خوهد شد . اما اگر سفارش برای روز جاری ثبت شده و سپس درخواست لغو از طرف مشتری صورت گیرد با کسر ۲۰ درصد مبلغ پرداخی هزینه عودت داده میشود به این علت که جهت حفظ تازگی و طراوت گل های شاخه بریده ، سفارش ها به صورت شخصی و بعد از ثبت نهایی سفارش آماده سازی میشوند .

با توجه به اینکه گل ها فصلی هستند در برخی شرایط ممکن است برخی از گل ها و برگ های مصرفی با مورد های مشابه جایگزین گردد در چنین شرایطی نیز حتما از قبل به خریدار اطلاع داده خواهد شد .

با توجه به روز و نوع سفارش طی ۳ الی ۵ ساعت ارسال میگردد. برخی روز ها مثل مناسبت های خاص به علت ترافیک کاری و شلوغی مسیر ها ممکن است کمی تاخیر در ارسال رخ دهد که حتما با فرستنده هماهنگی های لازم صورت خواهد گرفت.

بله ، در شرایط خاص و در صورتی که نیاز به راهنمایی یا هماهنگی موارد خاص دارید میتوانید از طریق شماره تماس ۰۹۳۰۰۴۳۳۰۳۶ در واتس اپ با پشتیبانان فروش در ارتباط باشید . پس از انجام واریزی و ارسال رسید پرداخت سفارش شما ثبت شده و شروع به آماده سازی میگردد.

با توجه به اینکه سفارشات پس از ثبت نهایی در وبسایت شروع به آماده سازی میگردد امکان پرداخت حضوری مقدور نیست .

در فصل ها و مناسبت های مختلف بازار گل نوسان های زیادی در قیمت گل ها دارد .