خرید گل ترحیم و تسلیت در ارومیه به صورت آنلاین و اینترنتی یکی از خدمات گلفروشی آنلاین رزلاکچری در شهر زیبای ارومیه میباشد . هنگام از دست دادن عزیزان و نزدیکان به منظور تسلی خاطر بازماندگان و ادای احترام به عزیز از دست رفته معمولا گل ارسال میگردد. تنوع دیزاین و گل ختم و عزاداری زیاد است و معمولا به شکل سبد گل رو میزی ، باکس گل ، تاج گل ترحیم ، دسته گل و … تزئین میگردد و همراه با متن دلخواهتان به آدرس موردنظرتان ارسال میگردد.

سبد گل تسلیت لاکچری

۱,۷۹۰,۰۰۰ تومان

سبد گل ترحیم

۱,۲۹۰,۰۰۰ تومان

سبد گل هدا

۱,۲۶۰,۰۰۰ تومان

تاج گل ختم دوطبقه

۶,۸۵۰,۰۰۰ تومان

جام گل ارکیده

۷,۵۹۰,۰۰۰ تومان

جام گل یاسمن

۳,۴۸۰,۰۰۰ تومان

تاج گل حلقه ای ترحیم و تسلیت

۵,۸۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل ترحیم

۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل تسلیت آلا

۹۷۰,۰۰۰ تومان

سبد گل تسلیت رضوان

۱,۱۹۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رسمی سماء

۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل تسنیم

۷۹۰,۰۰۰ تومان

باکس گل ترحیم و تسلیت آرامش

۶۹۰,۰۰۰ تومان

باکس گل تسلیت حدیث

۲,۵۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل سپید پرنیان

۱,۶۷۰,۰۰۰ تومان

تاج گل تبریک و افتتاحیه

۷,۶۴۰,۰۰۰ تومان

 سفارش گل ترحیم و تسلیت در ارومیه 

خرید گل ترحیم و تسلیت در ارومیه از تنوع بالایی برخوردار است و به شکل های مختلف دیزاین میشود . برای گل ختم و عزاداری بیشتر از گل هایی با رنگ سرد و خنثی و به مقدار کم از رنگ های روشن مختلف استفاده میگردد. 

گلفروشی آنلاین رزلاکچری در ارومیه انواع تاج گل های مختلف در سایز ها و طرح های متفاوت با کیفیت بالای گل ها و قیمت اقتصادی برای شما عزیزان عرضه مینماید.پس از انتخاب کردن طرح دلخواهتان تاج گل در کمترین زمان آماده و به محل موردنظرتان ارسال میگردد.گل ترحیم و تسلیت در ارومیه را میتوانید در سایز های متغیر متناسب با بودجه خود سفارش دهید به طور مثال تاج گل ها بسته به حجم گل های مصرفی و ارتفاع آن ها در چهار طرح یک طبقه ، دوطبقه و سه طبقه و حلقه ای گرد موجود هستند.

چه گل هایی مناسب مراسم ختم و عزاداری هستند؟

خرید گل ترحیم و تسلیت در ارومیه با ترکیب گل های مختلفی امکان پذیر است اما به طور معمول از گل های لیلیوم ، اورینتال ؛ رز ، داوودی ، آنتریوم ، مریم و شب بو با رنگ سفید استفاده میگردد . اگر به جای رنگ های سرد و خنثی از رنگ های گرم و بانشاط استفاده شود تاج گل تبریک و افتتاحیه بوده و مناسب مراسم هایی چون : افتتاح یک فروشگاه یا شرکت بزرگ ، جشن عروسی و … خواهد بود.

با این حال عده ای ترجیح میدهند مابین گل هایی سفید یک با دو رنگ متفاوت مثل صورتی ، زرد یا سبز استفاده شود که این موضوع کاملا سلبقه ایست.لازم به ذکر است گل ها با تراکم بالا و کاملا پرحجم کنار یکدیگر قرار میگیرند و فضای خالی اصلا به چشم نمیخورد.

ارسال گل ترحیم و تسلیت در اومیه به چه صورت است؟

دور بودن از عزیزان همواره شرایط سخت و طاقت فرسایی بوده و هست به خصوص هنگام از دست دادن یک فرد عزیز غم این دوری برای هر دوطرف بسیار جان فرساست اما با خدمات ارسال گل ترحیم و تسلیت گلفروشی آنلاین رزلاکچری در ارومیه میتوان تاحدودی از سختی آن کم کرد و با ارسال یک سبد گل برای عرض تسلیت ابراز همدردی خود را نشان داد و از راه دور در غم آن ها شریک بود .