باکس گل تبریک

۲,۳۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز رنگی

۴,۸۶۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رز سفید (۴۰ شاخه)

۱,۶۵۰,۰۰۰ تومان

دسته گل لاله صورتی

۱,۶۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل تبریک

۱,۲۸۰,۰۰۰ تومان

باکس گل صورتی ژینا

۱,۷۸۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رز و ژیپسوفیلا

۲,۶۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز ۱۰۰۰ شاخه

۴۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان

باکس رز لاکچری ۲۰۰ شاخه

۷,۳۸۰,۰۰۰ تومان

استند قلبی ۵۰۰ شاخه رز

۲۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز و ژربرا

۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل ترکیبی لاکچری

۱,۷۸۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز ۱۰۰ شاخه

۳,۵۹۰,۰۰۰ تومان

جام گل رز لاکچری

۳,۹۵۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رنگی سایز بزرگ

۲,۱۹۰,۰۰۰ تومان

جام گل مجلسی

۳,۷۸۰,۰۰۰ تومان

جام گل شادی

۳,۵۱۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رز ۶۰ شاخه

۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز و ارکیده

۲,۵۸۰,۰۰۰ تومان

جام گل ارکیده بنفش

۷,۶۸۰,۰۰۰ تومان

جام گل تبریک

۳,۲۴۰,۰۰۰ تومان

جام گل ارکیده

۸,۷۸۰,۰۰۰ تومان

جام گل یاسمن

۳,۱۸۰,۰۰۰ تومان

جام گلدانی لاکچری

۴,۲۴۰,۰۰۰ تومان

جام پرگل خواستگاری

۳,۴۸۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رز بزرگ

۱,۳۸۰,۰۰۰ تومان

باکس گل آفتابگردان خورشید

۲,۹۸۰,۰۰۰ تومان

باکس گل شکوه

۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان

دسته گل پیونی صورتی

برای قیمت تماس بگیرید

باکس گل آفتابگردان ۲

۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رز قلبی

۱,۸۶۰,۰۰۰ تومان

باکس گل آفتابگردان

۱,۴۲۰,۰۰۰ تومان

باکس گل پائیزی

۲,۱۷۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رسمی سماء

۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان

سبد گل لارا

۱,۳۲۰,۰۰۰ تومان

سبد گل خواستگاری پرین

۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل بزرگ آماندا

۱,۹۶۰,۰۰۰ تومان

باکس گل لاکچری پارمین

۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز پرنسس

۲,۱۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل سپید پرنیان

۱,۳۷۰,۰۰۰ تومان

باکس گل لوکس ژینا

۱,۹۷۰,۰۰۰ تومان

دسته گل ۱۰۰ شاخه رز هلندی

۳,۸۹۰,۰۰۰ تومان

باکس گل آلستر بهار

۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان

باکس گل های ترکیبی و رنگارنگ سایز بزرگ

۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل داوودی

۱,۱۸۰,۰۰۰ تومان

باکس قلبی گل رز با حرف E

۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رز هلندی ۵۰ شاخه

۱,۸۲۰,۰۰۰ تومان

باکس رز رنگارنگ

۱,۸۹۰,۰۰۰ تومان

باکس گل قلبی رنگارنگ

۲,۱۶۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رز ۲۰۰ شاخه

۷,۱۲۰,۰۰۰ تومان

سبد گل رز دو رنگ لاکچری

۴,۷۵۰,۰۰۰ تومان

خرید گل خواستگاری 

روز خواستگاری یکی از مهم ترین رویدادهای زندگی هر زوجی است . یکی از مهم ترین گام ها برای شروع یک فصل جدید از زندگی !

افراد در روز خواستگاری هیجان و استرس بالایی دارند و میخواهند همه چیز بی عیب و نقص پیش برود . خرید گل خواستگاری و انتخاب از میان میلیون ها طرح مختلف باکس گل خواستگاری ، دسته گل خواستگاری ، سبد گل خواستگاری و جام گل خواستگاری یکی از بزرگ ترین چالش های زوجین است . اهمیت انتخاب درست گل خواستگاری آنجایی بیشتر میشود که هر فردی یک بار این روز را در زندگی خود تجربه میکند اماخاطرات و عکس های آن تا سال ها برای افراد باقی میماند . پس بهتر است بهترین گل خواستگاری را انتخاب کنید تا هرموقع به گذشته مینگرید با یادآوری آن لحظه و آن روز خوشحال باشید و لبخند بر لب هایتان بیاید.

دسته گل خواستگاری

برخی افراد دسته گل خواستگاری را ترجیح میدهند و سعی میکنند یک دسته گل خواستگاری لاکچری انتخاب کنند . دسته گل رز یکی از پایه ثابت های انتخاب هر شخصی است . افراد به هنگام خرید گل اولین گزینه ای که به ذهنشان میرسد خرید گل رز است . در قدم های بعدی با مشاهده گل های متنوع نظرشان عوض میشود . زیرا تمام گل ها زیبایی خاص خود را دارند و دسته گل های ترکیبی تداعی کننده حس و حال بهاری هستند .

دسته گل لیلیوم : گل لیلیومکه به گل سوسن نیز شناخته میشود نمادی از پاکی و نجابت است . دیدن گل لیلیوم حس تازگی و سرزندگی را در افراد ایجاد میکند و جزو گل های لوکس و شیک به شمار میرود . اگر به دنبال یک دسته گل خواستگاری لاکچری هستید پیشنهاد ما به شما دسته گل لیلیوم است . این گل معطر در رنگ های صورتی ، سرخابی ، زرد و سفید موجود است و ماندگاری بالایی دارد.

دسته گل رز : دسته گل رز همواره طرفداران زیادی دارد و امروزه تنوع رنگی آن بالا رفته . افرادتعداد شاخه های دسته  گل رز را با مناسبت های خاص انتخاب میکنند . مثلا خرید دسته گل رز ۲۰۰ شاخه به مناسبت ۲۰۰ روز باهم بودن ! این گونه انتخاب ها همواره خاص هستند  و برای گیرنده از جذابیت بالایی برخوردارند .از آنجایی که رز قرمز نماد احساسات عمیق قلبی و عاشقانه است توصیه میکنیم دسته گل رز برای خواستگاری را امتحان کنید و از تاثیر شگفت انگیز آن بهره ببرید .

دسته گل رز 200 شاخه

دسته گل رز ۲۰۰ شاخه

 

دسته گل ترکیبی : ترکیب گل های مختلف همواره نتیجه خوبی دارد ، به شرطی که هارمونی رنگی گل ها با دقت انتخاب شده باشد . به طور مثال ترکیب گل آفتابگردان ، با آلستر نارنجی و ژیپسوفیلا با رز مینیاتوری سفید نتیجه ای خارق العاده و زیبا دارد .

دسته گل خواستگاری ترکیبی

دسته گل خواستگاری ترکیبی

 

دسته گل پیونی : اگر طرفدار گل های لاکچری باشید گل پیونی را میشناسید و میدانید که جزو گران ترین و زیباترین گل هاییست که میتوانید برای دسته گل خواستگاری شیک و باکلاس انتخاب کنید . اما فصل گل پیونی محدود است و باید خیلی خوش شانس باشید تا فرصت تهیه آن را داشته باشید .

باکس گل خواستگاری 

باکس گل خواستگاری هم طرفداران خاص خود را دارد . چرا که نگهداری از آن راحت تر است و بعد از خشک شدن هم زیبایی خود را حفظ میکند و به عنوان دکور و یادگاری از آن روز خاص میتوانید از آن استفاده کنید . از طرفی باکس گل خواستگاری جنبه رسمی تر و مجلسی تر دارد . 

باکس گل خواستگاری با سبک های مختلفی همچون : گرد ، یک طرفه ، ایستاده و با ارتفاع زیاد و … دیزاین میشود . طبق ممول پیشنهاد ما این است که نوع گل ، رنگبندی و سبک دیزاین را متناسب با سلیقه خود و عروس خانوم انتخاب کنید . چرا که زیباترین و بهترین گل برای خواستگاری گلی است که به دل شما بنشیند . 

نمونه های زیادی از باکس گل خواستگاری لاکچری در وبسایت موجود است . شما عزیزان میتوانید به راحتی و با یک کلیک انتخاب خود را انجام دهید .

باکس گل خواستگاری

باکس گل خواستگاری

 

سبد گل خواستگاری

سبد گل خواستگاری جزو آیتم های پرطرفدار رزلاکچری به شمار می آید . چرا که طراوت و زیبایی گل ها داخل سبد بیشتر به چشم میخورد . سبد گل رز یک سبد گل خواستگاری لاکچری به حساب می آید و با خلاقیتی که دیزاینر ها به خرج میدهند یک نمونه منحصر به فرد و خاص تحویل خواهید گرفت . 

سبد گل خواستگاری

سبد گل خواستگاری

 

جام گل خواستگاری 

جام گل خواستگاری ویژه افراد خاص پسند و با سلیقه منحصر به فرد است . این سبک گل ها سایز بزرگی دارند و چشم گیر هستند . اگر قیمت گل خواستگاری برای شما مهم نیست و میخواهید سنگ تمام بگذارید پیشنهاد میکنیم جام گل خواستگاری لاکچری را انتخاب کنید تا حضار را مسحور انتخاب زیبای خود کنید . قیمت جام گل خواستگاری به نسبت بقیه آیتم ها بیشتر است اما از لحاظ زیبایی ، سایز و حجمگل مصرفی به هیچ عنوان قابل مقایسه نیست . از طرفی فراموش نکنید که یک شب در تمام زندگیتان است و ارزش خاص بودن را دارد پس تا میتوانید سعی کنید بهترین گل را برای خواستگاری تان انتخاب کنید .

جام گل خواستگاری

جام گل خواستگاری

 

سفارش گل خواستگاری 

سفارش گل خواستگاری با وجود رزلاکچری برای شما کاری بسیار راحت شده است . فقط کافیست طرح خود را از بین نمونه های سبد گل خواستگاری ، دسته گل خواستگاری ، باکس گل خواستگاری و جام گل خواستگاری انتخاب کنید . کیفیت گل های مصرفی در گلفروشی آنلاین رزلاکچری تضمین میشود چرا که گل ها همگی دست چین روز هستند و کاملا با طراوت و تازه میباشند . گل خواستگاری شما در ساعت مشخص و حتی زودتر به دست شما خواهد رسید . ارسال رایگان نیز به شما کمک میکند در این روز حساس درگیر ترافیک و شلوغی خیابان ها نباشید و با خیال راحت گل را تحویل بگیرید .