محصولاتی که داخل آن ها گل رز به کار رفته است

جام گل طبیعی بنفش

۲,۵۸۰,۰۰۰ تومان

جام گل مجلسی

۲,۶۶۰,۰۰۰ تومان

باکس گل تولد

۸۶۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رز ۶۰ شاخه

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز صورتی

۶۸۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز خوابیده

۷۳۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز و ارکیده

۱,۴۶۰,۰۰۰ تومان

جام گل تبریک

۱,۷۳۰,۰۰۰ تومان

باکس قلبی گل رز

۱,۲۳۰,۰۰۰ تومان

جام گل یاسمن

۲,۲۸۰,۰۰۰ تومان

جام گلدانی لاکچری

۲,۹۵۰,۰۰۰ تومان

جام پرگل خواستگاری

۲,۵۸۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز سورپرایزی

۸۷۰,۰۰۰ تومان

باکس گل حرف T

۱,۳۳۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رز بزرگ

۹۸۰,۰۰۰ تومان

باکس گل آفتابگردان خورشید

۱,۸۹۰,۰۰۰ تومان

باکس گل خواستگاری شکوه

۱,۸۸۰,۰۰۰ تومان

تاج گل حلقه ای ترحیم و تسلیت

۳,۴۵۰,۰۰۰ تومان

دسته گل پرنسسی

۵۹۰,۰۰۰ تومان

تاج گل تبریک و افتتاحیه

۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان

باکس گل ترحیم

۵۳۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رز ۱۰ شاخه

۴۷۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رز قلبی

۹۸۰,۰۰۰ تومان

باکس گل پائیزی

۱,۲۶۰,۰۰۰ تومان

سبد گل حصیری لیانا

۵۰۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رسمی سماء

۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل حرف N

۱,۱۳۰,۰۰۰ تومان

سبد گل لارا

۹۷۰,۰۰۰ تومان

سبد گل خواستگاری پرین

۱,۱۷۰,۰۰۰ تومان

باکس گل تولد مانلی

۱,۳۳۰,۰۰۰ تومان

باکس گل و بادکنک لیندا

۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل تسلیت حدیث

۱,۵۳۰,۰۰۰ تومان

باکس گل بزرگ آماندا

۱,۵۵۵,۰۰۰ تومان

باکس گل لاکچری پارمین

۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز پرنسس

۱,۵۶۰,۰۰۰ تومان

باکس گل سپید پرنیان

۱,۴۶۰,۰۰۰ تومان

باکس گل لوکس ژینا

۱,۸۷۰,۰۰۰ تومان

دسته گل ۱۰۰ شاخه رز هلندی

۲,۴۸۰,۰۰۰ تومان

باکس گل حرف اول اسم S

۷۶۰,۰۰۰ تومان

باکس سایز کوچک ملینا

۵۶۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز یونیک

۲۹۵,۰۰۰ تومان

باکس قلبی گل رز با حرف E

۱,۴۳۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رز هلندی ۵۰ شاخه

۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز با حرف M

۱,۳۳۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز با حرف A

۵۹۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز با حرف E

۵۹۰,۰۰۰ تومان

باکس رز رنگارنگ

۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز و داوودی

۷۴۰,۰۰۰ تومان

باکس گل لیسیانتوس و رز

۹۷۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رز (۲۵ شاخه)

۷۹۵,۰۰۰ تومان

دسته گل رز صورتی ۵۰ شاخه

۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان

باکس قلب گل رز

۱,۱۶۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رز ۲۰۰ شاخه

۳,۴۵۰,۰۰۰ تومان

باکس دایره ای گل رز

۱,۲۶۰,۰۰۰ تومان

سبد گل رز دو رنگ لاکچری

۲,۵۸۰,۰۰۰ تومان

خرید گل رز

گل رز تنها گلی است که در تمام دنیا و همه رنج سنی آن را میشناسند و به عبارتی میتوان گفت پرطرفدار ترین گل میباشد . از زمان های دور و قدیم گل رز به عنوان نماد عشق آتشین و پرشور است و همواره راه ارتباطی بین عاشق و معشوق بوده است.اما امروزه با توجه به طیف گسترده رنگ های گل رز در موقعیت ها و شرایط مختلفی قابل استفاده است که در ادامه به بررسی معنا و مفهوم هر رنگ گل رز و مناسبت های قابل استفاده میپردازیم.

در سراسر جهان بیش از ۲۰۰ گونه مختلف از رز شناخته شده که پرطرفدارترین و پرمصرف ترین نوع آن رز هلندی میباشد .گل رز هلندی معمولا کاسبرگ های بلند ، سرگل های درشت و ساقه های ضخیم دارد .میتوان گفت تنها پرچمدار گل ها و به نوعی ملکه گل هاست .

مهم نیست چقدر گل های متنوع ، معطر و زیبا وجود داشته باشد گل رز همواره در صدر فروش گل هاست و یکه تازی میکند . خرید گل رز به شکل ها مختلفی از جمله دسته گل رز ، باکس گل رز ، جام گل رز ، رز جاودان و.. مرسوم است.

معنی رنگ های گل رز

رنگ های طبیعی گل رز محدود بوده و هرکدام حامل پیام خاصی هستند از این رو هر رنگ آن را در مناسبت ها و موقعیت های خاصی میتوان استفاده کرد.هرچند که در نظر عموم تمام رنگ ها یک معنی دارد و در حالت کلی رز را نماد عشق میدانند اما با دانستن معانی رنگ های دیگر میتوان انتخابی حرفه ای تر و آگاهانه تر داشت و درواقع با زبان گل ها سخن گفت .

معنی گل رز قرمز

گل رز قرمز بدون شک اولین انتخاب شما خواهد بود ، هنگامی که به قصد خوشحال کردن عزیزانتان در حال نگاه کردن به طرح های مختلف دسته گل و باکس گل هستید.جالب است بدانید تنها رنگ قرمز گل رز خود شامل طیف های مختلفی میباشد و میزان کم رنگ و پر رنگ بودن آن نیز معنا و مفهوم را تغییر میدهد . اما در حالت کلی دسته گل رز قرمز نمادی از عشق عمی قلبی با احساساتی پر شور و آتشین میباشد . 

خرید باکس گل رز قرمز برای مناسبت هایی همچون خواستگاری ، سالگرد ازدواج ، نامزدی ، بله برون ، ولنتاین ، سپندارمذگان ، تولد و … قابل استفاده است .

معنی گل رز آبی

گل رز آبی یکی دیگر از پرطرفدارترین گل هاست اما جالب است بدانید که گل رز آبی بصورت طبیعی در هیچ کجای دنیا وجود ندارد و این ها در واقع همان رز های سفید رنگ هستند که به محض چیده شدن گل ها را درون ترکیب رنگی قرار میدهند تا گلبرگ های آن تغییر رنگ دهند .

گل رز آبی معمولا به عنوان هدیه برای آقایان درنظر گرفته میشود و نشان دهنده اسرار آمیز بودن ، اصالت ، تحقق غیر ممکن ها و کمیاب بودن است.

همچنین در مناسبت های مختلف برای گل روز پدر و روز مرد ، تولد ، ولنتاین و… به عنوان هدیه ای زیبا و چشم نواز و قابل استفاده است.

معنی گل رز صورتی

گل رز صورتی به دو شکل وجود دارد یک نوع که فقط لبه گلبرگ ها آن صورتی پررنگ بوده و تنه گلبرگ صورتی خیلی کمرنگ یا شیری میباشد.نوع دیگر که تمام گلبرگ ها یکدست ویکرنگ هستند .

گل رز صورتی نمادی از شروع احساس عاشقانه و رابطه ای نوپاست این رنگ گل یکی از عاشقانه ترین و رمانتیک ترین انتخاب ها برای اوایل رابطه میباشد.همچنین رز صورتی کمرنگ به عنوان حس مادرانه شناخته میشود از این رو هدیه ای پرطرفدار و زیبا برای گل روز مادر است.

معنی گل رز سفید

گل رز سفید همانطور که از رنگش پیداست نمادی از پاکی و روحانیت است و هیچ معنا و مفهوم عاشقانه ای ندارد ولی سرشار از محبت و احترام است . از این رو میتوانید به دوست یا همکار خود به مناسبت ترفیع مقام ، جشن فارغ التحصیلی ، زایمان و یا گل چشم روشنی نوزاد ، روز پزشک ، روز معلم و … هدیه دهید.

معنی گل رز زرد و نارنجی

گل رز زرد و نارنجی هر دو حامل یک نوع پیام هستند و به واسطه رنگ پرشور و شادی که دارند انرژی فوق العاده زیادی را به گیرنده منتقل میکنند به همین دلیل گل عیادت بیمار و یا آرزوی بهبودی معمولا طیف هایی از زرد ، نارنجی و قرمز را در برمیگیرد.همچنین انتخاب مناسبی برای سورپرایز کردن دوستانتان میباشد

معنی گل رز سیاه(رز مشکی)

گل رز سیاه در نگاه اول شاید مصنوعی یا دستکاری شده به نظر برسد اما در واقع گل رز با رنگ طبیعی مشکی موجود است و فقط در جاهای خاصی رشد میکند .اگر از نزدیک به گلبرگ های آن نگاه کنید متوجه میشوید که درواقع زرشکی یا بنفش خیلی تیره هستند اما مشکی به نظر میرسند.

در حالت کلی رز مشکی نماد وداع ، تولدی دوباره ، فداکاری خالصانه و عشق عمیق قلبی بوده و بعنوان گل مراسم ترحیم و عزاداری ، خداحافظی برای مدت طولانی و … میتوان استفاده کرد.

قیمت رز هلندی طبیعی در رنگ های مختلف

قیمت گل رز هلندی در رنگ های مختلف بر اساس کیفیت گل ها متفاوت است و در انواع درجه ۱ ، درجه ۲ ، سوپر ، ممتاز و سوپر ممتاز موجود است که به ترتیب از کم به زیاد قیمت های متفاوتی دارند . خرید گل رز ارزان در نیمه اول سال مقدور است زیرا در نیمه دوم سال با توجه به سرد بودن هوا و هزینه بر بودن نگهداری و پرورش گل ها و باغدارها قیمت هر شاخه گل رز نیز افزایش پیدا میکند.

جهت اطلاع از قیمت گل رز ایرانی ، گل رز هلندی و رز مینیاتوری با کارشناسان فروش رزلاکچری در ارتباط باشید..

در مناسبت های معروف همچون ولنتاین ، روز مادر ، سپندارمذگان ، شب یلدا و … با توجه به تقاضای بالا باغدار ها و صاحبان گلخانه های رز با کمبود مواجه میشوند و از طرفی به خاطر زمستان قیمت گل ها افزایش میابد.

شما میتوانید در روز های خاص و شلوغ بدون معطلی و اتلاف وقت انواع دسته گل رز ، باکس گل رز(جعبه گل رز) ، تاج گل رز و سبد گل رز با چند کلیک ساده انتخاب کنید تا در زمان مقرر و آدرس انتخابی شما به دست عزیزانتان برسد.خرید آنلاین گل از گلفروشی های اینترنتی در مناسبت های خاص در زمان شما صرفه جویی میکند و با راحتی و بدون معطلی میتوانید عزیزانتان را خوشحال نمایید .

خرید گل رز هلندی از گلفروشی آنلاین رزلاکچری

گلفروشی آنلاین رزلاکچری با مجموعه ای از گل های شاخه بریده و دست چین روز که همان روز از مزرعه های پرورش گل رز هلندی تهیه شده اند انواع طرح های مختلف دسته گل رز هلندی ، باکس گل رز هلندی (جعبه گل) ، سبد گل رز هلندی و … با گل آرایی مدرن و خاص و در رنج قیمتی متفاوت از گل رز ارزان گرفته تا گل رز لاکچری و لوکس در اختیار شما عزیزان قرار میدهد تا در مناسبت های خاص و روزهای به یادماندنی سهم کوچکی در شادی شما و عزیزانتان داشته باشد.

پیشنهاد میکنیم جهت اطلاع از تخفیف ها ، جشنواره ها و مسابقات جذاب صفحه اینستاگرام رزلاکچری را دنبال کنید.