محصولاتی که داخل آن ها گل رز به کار رفته است

باکس گل و بادکنک

۳,۳۴۰,۰۰۰ تومان

باکس گل تبریک

۲,۳۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز و ژیپسوفیلا

۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز رنگی

۴,۸۶۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رز سفید (۴۰ شاخه)

۱,۶۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل تبریک

۱,۲۸۰,۰۰۰ تومان

باکس گل حرف M

۱,۶۷۰,۰۰۰ تومان

باکس گل صورتی ژینا

۱,۷۸۰,۰۰۰ تومان

باکس گل حروف N

۸۹۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رز و ژیپسوفیلا

۲,۶۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل و شکلات ولنتاین (۸)

۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز ۱۰۰۰ شاخه

۴۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان

باکس رز لاکچری ۲۰۰ شاخه

۷,۳۸۰,۰۰۰ تومان

استند قلبی ۵۰۰ شاخه رز

۲۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز و ژربرا

۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل قلبی

۲,۱۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز حرف M

۹۹۰,۰۰۰ تومان

باکس حرف z

۳,۷۸۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز ۱۰۰ شاخه

۳,۵۹۰,۰۰۰ تومان

باکس کتابی رز آبی

۱,۱۲۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رزآبی

۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل نالینا

۹۸۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز سفید

۱,۲۲۰,۰۰۰ تومان

دسته گل “پدر”

۸۵۰,۰۰۰ تومان

جام گل رز لاکچری

۳,۹۵۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رنگی سایز بزرگ

۲,۱۹۰,۰۰۰ تومان

گلدان “مادر”

۲,۸۵۰,۰۰۰ تومان

جام گل طبیعی بنفش

۵,۶۸۰,۰۰۰ تومان

جام گل مجلسی

۳,۷۸۰,۰۰۰ تومان

باکس گل تولد

۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رز ۶۰ شاخه

۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز صورتی

۱,۲۸۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز خوابیده

۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز و ارکیده

۲,۵۸۰,۰۰۰ تومان

جام گل تبریک

۳,۲۴۰,۰۰۰ تومان

باکس قلبی گل رز

۱,۷۷۰,۰۰۰ تومان

جام گل یاسمن

۳,۱۸۰,۰۰۰ تومان

جام گلدانی لاکچری

۴,۲۴۰,۰۰۰ تومان

جام پرگل خواستگاری

۳,۴۸۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز سورپرایزی

۱,۵۴۰,۰۰۰ تومان

باکس گل حرف T

۱,۹۶۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رز بزرگ

۱,۳۸۰,۰۰۰ تومان

باکس گل آفتابگردان خورشید

۲,۹۸۰,۰۰۰ تومان

باکس گل شکوه

۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان

تاج گل حلقه ای ترحیم و تسلیت

۳,۹۵۰,۰۰۰ تومان

دسته گل پرنسسی

۱,۲۳۰,۰۰۰ تومان

تاج گل تبریک و افتتاحیه

۳,۹۸۰,۰۰۰ تومان

باکس گل ترحیم

۸۷۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رز ۱۰ شاخه

۵۵۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رز قلبی

۱,۸۶۰,۰۰۰ تومان

باکس گل پائیزی

۲,۱۷۰,۰۰۰ تومان

سبد گل حصیری لیانا

۹۹۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رسمی سماء

۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل حرف N

۱,۲۸۰,۰۰۰ تومان

سبد گل لارا

۱,۳۲۰,۰۰۰ تومان

سبد گل خواستگاری پرین

۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل تولد مانلی

۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل و بادکنک لیندا

۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل تسلیت حدیث

۱,۸۳۰,۰۰۰ تومان

باکس گل بزرگ آماندا

۱,۹۶۰,۰۰۰ تومان

باکس گل لاکچری پارمین

۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز پرنسس

۲,۱۵۰,۰۰۰ تومان

باکس گل سپید پرنیان

۱,۳۷۰,۰۰۰ تومان

باکس گل لوکس ژینا

۱,۹۷۰,۰۰۰ تومان

دسته گل ۱۰۰ شاخه رز هلندی

۳,۸۹۰,۰۰۰ تومان

باکس گل حرف اول اسم S

۷۹۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز ملینا

۱,۲۸۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز یونیک

۳,۹۵۰,۰۰۰ تومان

باکس قلبی گل رز با حرف E

۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رز هلندی ۵۰ شاخه

۱,۸۲۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز با حرف M

۱,۹۶۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز با حرف A

۸۸۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز با حرف E

۸۴۰,۰۰۰ تومان

باکس رز رنگارنگ

۱,۸۹۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز و داوودی

۹۷۰,۰۰۰ تومان

باکس گل لیسیانتوس و رز

برای قیمت تماس بگیرید

دسته گل رز (۲۵ شاخه)

۱,۱۲۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رز صورتی ۵۰ شاخه

۱,۸۷۰,۰۰۰ تومان

باکس قلب گل رز

۱,۶۵۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رز ۲۰۰ شاخه

۷,۱۲۰,۰۰۰ تومان

باکس دایره ای گل رز

۱,۶۵۰,۰۰۰ تومان

سبد گل رز دو رنگ لاکچری

۴,۷۵۰,۰۰۰ تومان

خرید گل رز

گل رز تنها گلی است که در تمام دنیا و همه رنج سنی آن را میشناسند و به عبارتی میتوان گفت پرطرفدار ترین گل میباشد . از زمان های دور و قدیم گل رز به عنوان نماد عشق آتشین و پرشور است و همواره راه ارتباطی بین عاشق و معشوق بوده است.اما امروزه با توجه به طیف گسترده رنگ های گل رز در موقعیت ها و شرایط مختلفی قابل استفاده است که در ادامه به بررسی معنا و مفهوم هر رنگ گل رز و مناسبت های قابل استفاده میپردازیم.

در سراسر جهان بیش از ۲۰۰ گونه مختلف از رز شناخته شده که پرطرفدارترین و پرمصرف ترین نوع آن رز هلندی میباشد .گل رز هلندی معمولا کاسبرگ های بلند ، سرگل های درشت و ساقه های ضخیم دارد .میتوان گفت تنها پرچمدار گل ها و به نوعی ملکه گل هاست .

مهم نیست چقدر گل های متنوع ، معطر و زیبا وجود داشته باشد گل رز همواره در صدر فروش گل هاست و یکه تازی میکند . خرید گل رز به شکل ها مختلفی از جمله دسته گل رز ، باکس گل رز ، جام گل رز ، رز جاودان و.. مرسوم است.

معنی رنگ های گل رز

رنگ های طبیعی گل رز محدود بوده و هرکدام حامل پیام خاصی هستند از این رو هر رنگ آن را در مناسبت ها و موقعیت های خاصی میتوان استفاده کرد.هرچند که در نظر عموم تمام رنگ ها یک معنی دارد و در حالت کلی رز را نماد عشق میدانند اما با دانستن معانی رنگ های دیگر میتوان انتخابی حرفه ای تر و آگاهانه تر داشت و درواقع با زبان گل ها سخن گفت .

معنی گل رز قرمز

گل رز قرمز بدون شک اولین انتخاب شما خواهد بود ، هنگامی که به قصد خوشحال کردن عزیزانتان در حال نگاه کردن به طرح های مختلف دسته گل و باکس گل هستید.جالب است بدانید تنها رنگ قرمز گل رز خود شامل طیف های مختلفی میباشد و میزان کم رنگ و پر رنگ بودن آن نیز معنا و مفهوم را تغییر میدهد . اما در حالت کلی دسته گل رز قرمز نمادی از عشق عمی قلبی با احساساتی پر شور و آتشین میباشد . 

سفارش باکس گل رز قرمز برای مناسبت هایی همچون خواستگاری ، سالگرد ازدواج ، نامزدی ، بله برون ، ولنتاین ، سپندارمذگان ، تولد و … قابل استفاده است .

معنی گل رز آبی

گل رز آبی یکی دیگر از پرطرفدارترین گل هاست اما جالب است بدانید که گل رز آبی بصورت طبیعی در هیچ کجای دنیا وجود ندارد و این ها در واقع همان رز های سفید رنگ هستند که به محض چیده شدن گل ها را درون ترکیب رنگی قرار میدهند تا گلبرگ های آن تغییر رنگ دهند .

گل رز آبی معمولا به عنوان هدیه برای آقایان درنظر گرفته میشود و نشان دهنده اسرار آمیز بودن ، اصالت ، تحقق غیر ممکن ها و کمیاب بودن است.

همچنین در مناسبت های مختلف برای گل روز پدر و روز مرد ، تولد ، ولنتاین و… به عنوان هدیه ای زیبا و چشم نواز و قابل استفاده است.

معنی گل رز صورتی

گل رز صورتی به دو شکل وجود دارد یک نوع که فقط لبه گلبرگ ها آن صورتی پررنگ بوده و تنه گلبرگ صورتی خیلی کمرنگ یا شیری میباشد.نوع دیگر که تمام گلبرگ ها یکدست ویکرنگ هستند .

گل رز صورتی نمادی از شروع احساس عاشقانه و رابطه ای نوپاست این رنگ گل یکی از عاشقانه ترین و رمانتیک ترین انتخاب ها برای اوایل رابطه میباشد.همچنین رز صورتی کمرنگ به عنوان حس مادرانه شناخته میشود از این رو هدیه ای پرطرفدار و زیبا برای گل روز مادر است.

معنی گل رز سفید

گل رز سفید همانطور که از رنگش پیداست نمادی از پاکی و روحانیت است و هیچ معنا و مفهوم عاشقانه ای ندارد ولی سرشار از محبت و احترام است . از این رو میتوانید به دوست یا همکار خود به مناسبت ترفیع مقام ، جشن فارغ التحصیلی ، زایمان و یا گل چشم روشنی نوزاد ، روز پزشک ، روز معلم و … هدیه دهید.

معنی گل رز زرد و نارنجی

گل رز زرد و نارنجی هر دو حامل یک نوع پیام هستند و به واسطه رنگ پرشور و شادی که دارند انرژی فوق العاده زیادی را به گیرنده منتقل میکنند به همین دلیل گل عیادت بیمار و یا آرزوی بهبودی معمولا طیف هایی از زرد ، نارنجی و قرمز را در برمیگیرد.همچنین انتخاب مناسبی برای سورپرایز کردن دوستانتان میباشد.

معنی گل رز سیاه(رز مشکی)

گل رز سیاه هلندی در نگاه اول شاید مصنوعی یا دستکاری شده به نظر برسد اما در واقع گل رز با رنگ طبیعی مشکی موجود است و فقط در جاهای خاصی رشد میکند .اگر از نزدیک به گلبرگ های آن نگاه کنید متوجه میشوید که درواقع زرشکی یا بنفش خیلی تیره هستند اما مشکی به نظر میرسند.

در حالت کلی رز مشکی نماد وداع ، تولدی دوباره ، فداکاری خالصانه و عشق عمیق قلبی بوده و بعنوان گل مراسم ترحیم و عزاداری ، خداحافظی برای مدت طولانی و … میتوان استفاده کرد.

 

قیمت هر شاخه رز هلندی طبیعی در رنگ های مختلف

قیمت گل رز هلندی در رنگ های مختلف بر اساس کیفیت گل ها متفاوت است و در انواع درجه ۱ ، درجه ۲ ، سوپر ، ممتاز و سوپر ممتاز موجود است که به ترتیب از کم به زیاد قیمت های متفاوتی دارند . خرید گل رز ارزان در نیمه اول سال مقدور است زیرا در نیمه دوم سال با توجه به سرد بودن هوا و هزینه بر بودن نگهداری و پرورش گل ها و باغدارها قیمت هر شاخه گل رز نیز افزایش پیدا میکند.

جهت اطلاع از قیمت گل رز ایرانی ، گل رز هلندی ، رز مینیاتوری و قیمت هر شاخه رز سیاه هلندی با کارشناسان فروش رزلاکچری در ارتباط باشید..

در مناسبت های معروف همچون ولنتاین ، روز مادر ، سپندارمذگان ، شب یلدا و … با توجه به تقاضای بالا باغدار ها و صاحبان گلخانه های رز با کمبود مواجه میشوند و از طرفی به خاطر زمستان قیمت گل ها افزایش میابد.

شما میتوانید در روز های خاص و شلوغ بدون معطلی و اتلاف وقت انواع دسته گل رز ، باکس گل رز(جعبه گل رز) ، تاج گل رز و سبد گل رز با چند کلیک ساده انتخاب کنید تا در زمان مقرر و آدرس انتخابی شما به دست عزیزانتان برسد.خرید آنلاین گل از گلفروشی های اینترنتی در مناسبت های خاص در زمان شما صرفه جویی میکند و با راحتی و بدون معطلی میتوانید عزیزانتان را خوشحال نمایید .

 

قیمت گل رز ایرانی

گل رز ایرانی قرمز رنگ میباشد و فقط با این رنگ موجود است . قیمت یک شاخه گل رز قرمز ایرانی در مقایسه با قیمت هر شاخه گل رز هلندی بسیار پائین تر است . زیرا گل رز هلندی در بسته های ۲۰ تایی به فروش میرسد این در حالیست که گل رز ایرانی قرمز در بسته های ۵۰ تایی در بازار موجود است . از لحاظ ظاهری گل رز ایرانی ساقه ای ظریف و نازک تر از گل رز هلندی دارد . همچنین ماندگاری گل رز هلندی بسیار بیشتر از رز ایرانی است . اگر میخواهید دسته گل رز ارزان قیمت تهیه کنید میتوانید یک دسته گل رز ایرانی خریداری کنید .

 

خرید گل رز هلندی برای مناسبت ها

تصور کنید یک دسته گل خیلی بزرگ رز قرمز برای سورپرایز ولنتاین به محیویتان ارسال کرده اید . لحظه ای که در را میگشاید و پیک دسته گل بزرگ و لاکچری را تقدیم او میکند لبخندی به پهنای صورتش نقش خواهد بست و احساس بینتان شعله ور خواهد شد .اگر به دنبال خرید گل رزارزان قیمت هستید بهتر است به جای رز هلندی رز ایرانی استفاده کنید. 

قیمت هر شاخه رز ایرانی حدودا نصف قیمت یک شاخه گل رز هلندی میباشد. از این رو به صرفه تر بوده و برای عزیزانی که مایل به خرید دسته گل خواستگاری ارزان هستند گزینه مناسبی میباشد.

همچنین برای تولد ، سورپرایز بی دلیل و ماهگرد یا سالگرد روابط نیز بهترین گزینه است.

 

خرید گل رز هلندی از گلفروشی آنلاین رزلاکچری

گلفروشی آنلاین رزلاکچری با مجموعه ای از گل های شاخه بریده و دست چین روز که همان روز از مزرعه های پرورش گل رز هلندی تهیه شده اند انواع طرح های مختلف دسته گل رز هلندی ، باکس گل رز هلندی (جعبه گل) ، سبد گل رز هلندی و … با گل آرایی مدرن و خاص و در رنج قیمتی متفاوت از گل رز ارزان گرفته تا گل رز لاکچری و لوکس در اختیار شما عزیزان قرار میدهد تا در مناسبت های خاص و روزهای به یادماندنی سهم کوچکی در شادی شما و عزیزانتان داشته باشد.

پیشنهاد میکنیم جهت اطلاع از تخفیف ها ، جشنواره ها و مسابقات جذاب صفحه اینستاگرام رزلاکچری را دنبال کنید.

 

آیا میتوانم به تعداد دلخواه گل رز سفارش دهم ؟

بله ، در صورتی که به تعداد مشخص میخواهید گل رز هدیه دهید کافیست با پشتیبانان فروش رزلاکچری در واتس اپ یاز طریق تماس تلفنی در ارتباط باشید.

آیا میتوانم گل رز ایرانی قرمز سفارش دهم ؟

با توجه به اینکه کیفیت همواره اولویت اول مجموعه رزلاکچری بوده است تمامی نمونه های موجود در سایت با گل رز هلندی دیزاین شده اند . اما در صورتیکه مایل به خرید دسته گل رز ایرانی هستید میتوانید از طریق تماس با پشتیبانان فروش رزلاکچری هماهنگی های لازم را انجام دهید .

چگونه میتوانم از کیفیت و شادابی گل رز اطمینان حاصل کنم ؟

تمام گل هی مصرفی در مجموعه رزلاکچری ا دست چین روز بوده و مستقیما از گلخانه تهیه میشوند در نتیجه شادابی ، طراوت و تازگی گل ها را تضمین میکنیم.

آیا امکان خرید گل رز مشکی طبیعی وجود دارد؟

در حالت طبیعی گل رز به رنگ های قرمز ، زرد ، صورتی ، سفید و نارنجی موجود است . معمولا رز سیاه به طور طبیعی در طبیعت موجود نیست و به صورت مصنوعی رنگ میشود . اگر مایل به خرید گل رز سیاه هستید میتوانید با پشتیبانان فروش رزلاکچری در ارتباط باشید .

آیا میتوانم رز آبی یا رز بنفش سفارش دهم؟

همانطور که در بالا اشاره شد رز آبی یا رز بنفش به طور طبیعی در طبیعت وجود ندارد . با استفاده از تکنیک های خاص گل ها رنگ آمیزی میشوند و تغییر رنگ میدهند . در صورت تمایل به خرید رز آبی یا خرید رز بنفش میتوانید با پشتیبانان فروش رزلاکچری در ارتباط باشید.

گل رز برای چه مناسبت هایی قابل استفاده است؟

گل رز نمادی از محبت و عشق است . رنگ های مختلف آن مفهوم و معنای مختلفی دارد . در صورتیکه میخواهید یک دسته گل رز برای ولنتاین تهیه کنید بهتر است رز قرمز انتخاب کنید. در صورت تمایل میتوانید مقاله "روانشناسی رنگ گل ها و بررسی تاثیرات آن" را مطالعه نمائید.