شرایط و ضوابط عمومی

گل های متفاوت فصل های مختلفی دارند و در زمان های مختلف ممکن است موجودی آن ها تمام شده باشد یا برخی از گل ها در برخی شهرها به خاطر آب و هوای متفاوت موجود باشد و در شهری دیگر فصل آن تمام شده باشد. به همین منظور باکس انتخابی شما با مشابه ترین گل ها جایگزین شده و نزدیک ترین ظاهر را به نمونه انتخابی شما خواهد داشت و مابه التفاوت هزینه آن برآورد خواهد شد .

همراه با گل ها آیتم های مختلفی قابل انتخاب هستند از جمله شکلات ، متن و … که با توجه به موقعیت های جغرافیایی امکان تغییر در نوع آن ها ممکن است وجود داشته باشد و نمی توان در سراسر ایران از یک نوع شکلات استفاده کرد؛ همچنین متن مورد نظر شما ممکن است چاپی یا دست نویس باشد.

روش های پرداخت

شما عزیزان می توانید از روش های مختلفی همچون کارت به کارت و پرداخت از طریق درگاه پرداخت های امن بانکی هزینه را پرداخت نمایید.

اطلاعات بانکی شما محفوظ بوده و پرداخت شما ایمن خواهد بود.

عودت یا بازگشت محصول

با توجه به ظرافت و شکننده بودن گل ها و همچنین حساسیت در استفاده و نگهداری امکان بازگشت محصول وجود ندارد اما در صورت بروز مشکل از طرف ما به طور قطعی و حتمی پیگیری های لازم انجام خواهد شد.

لغو کردن سفارش

در صورت بروز مشکل در ثبت سفارش و یا تمایل به لغو کردن آن می توانید یک روز قبل با مشاوران و پرسنل تیم رز لاکچری در میان گذاشته تا اقدامات لازم صورت گیرد، اما فقط در صورتی امکان پذیر است که هزینه ای برای سفارش شما صورت نگرفته باشد و آمادگی انجام نشده باشد. بنابراین هرچه زودتر نسبت به لغو سفارش خود اقدام کنید .

در صورتی که سفارش خود را برای همان روز ثبت کرده اید فقط تا یک ساعت پس از ثبت سفارش امکان لغو آن وجود دارد و هرچه سریع تر با پشتیبانان ما تماس بگیرید.

تعهدات و حریم خصوصی 

  • رز لاکچری متعهد می شود که از تمام اطلاعات کاربران خود محافظت نموده و آن ها را در اختیار هیچ شخص حقیقی یا حقوقی قرار ندهد.
  • رز لاکچری متعهد می شود روش پرداختی ایمن برای کاربران خود فراهم کند به همین جهت ارتباط با سایت به صورت https و رمز گذاری شده امکان پذیر است.
  • رز لاکچری متعهد می شود تا سفارش شما را صحیح و سالم و به موقع به دست عزیزانتان برساند.
  • رز لاکچری متعهد می شود در صورت بروز مشکل در تحویل کالا از سوی ما هزینه را به طور کامل عودت دهد.
  • رز لاکچری متعهد می شود در قبال تمام مشتریان و نظرات، ایمیل ها، کامنت ها، تماس ها و پیام ها پاسخگو باشد.
  • رز لاکچری متعهد می شود که از گیرنده هیچ مبلغی دریافت نکند.