فلاور بگ رز ۲۰ شاخه

۱,۱۸۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رز و ژیپسوفیلا

۲,۴۶۴,۰۰۰ تومان

باکس گل رز ۱۰۰۰ شاخه

۴۲,۶۸۰,۰۰۰ تومان

باکس رز لاکچری ۲۰۰ شاخه

۶,۷۶۵,۰۰۰ تومان

استند قلبی ۵۰۰ شاخه رز

۲۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز و ژربرا

۲,۲۸۶,۹۰۰ تومان

باکس گل قلبی

۱,۸۴۸,۰۰۰ تومان

باکس گل رز حرف M

۸۵۰,۰۰۰ تومان

باکس حرف z

۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز ۱۰۰ شاخه

۳,۴۸۷,۰۰۰ تومان

باکس کتابی رز آبی

۱,۴۳۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رزآبی

۱,۲۷۶,۰۰۰ تومان

باکس گل رز سفید

۱,۳۹۷,۰۰۰ تومان

جام گل رز لاکچری

۲,۹۵۰,۰۰۰ تومان

دسته گل رز ۶۰ شاخه

۲,۷۲۸,۰۰۰ تومان

باکس گل رز صورتی

۱,۲۶۵,۰۰۰ تومان

باکس گل رز خوابیده

۱,۴۳۰,۰۰۰ تومان

باکس گل رز و ارکیده

۱,۸۴۸,۰۰۰ تومان

باکس گل رز سورپرایزی

۱,۷۲۷,۰۰۰ تومان

باکس گل حرف T

۲,۱۴۵,۰۰۰ تومان

دسته گل رز بزرگ

۱,۷۳۸,۰۰۰ تومان

دسته گل رز ۱۰ شاخه

۶۴۹,۰۰۰ تومان

دسته گل رز قلبی

۲,۳۷۶,۰۰۰ تومان

باکس گل حرف N

۱,۸۴۸,۰۰۰ تومان

باکس گل رز پرنسس

۳,۱۳۵,۰۰۰ تومان

دسته گل ۱۰۰ شاخه رز هلندی

۴,۲۳۵,۰۰۰ تومان

باکس گل حرف اول اسم S

۹۷۹,۰۰۰ تومان

باکس گل رز یونیک

۶۵۴,۵۰۰ تومان

باکس گل با حرف R

۲,۳۷۶,۰۰۰ تومان

باکس قلبی گل رز با حرف E

۲,۶۰۷,۰۰۰ تومان

دسته گل رز هلندی ۵۰ شاخه

۲,۱۴۵,۰۰۰ تومان

باکس گل رز با حرف M

۲,۰۵۷,۰۰۰ تومان

باکس گل رز با حرف A

۱,۱۵۵,۰۰۰ تومان

باکس گل رز با حرف E

۹۳۵,۰۰۰ تومان

باکس گل با حرف S

۹۶۸,۰۰۰ تومان

باکس قلب گل رز

۲,۱۴۵,۰۰۰ تومان

دسته گل رز ۲۰۰ شاخه

۸,۱۹۵,۰۰۰ تومان

باکس دایره ای گل رز

۱,۳۰۹,۰۰۰ تومان

سبد گل رز دو رنگ لاکچری

۵,۲۵۰,۰۰۰ تومان

سفارش آنلاین گل روز ولنتاین ♥️

 

خرید گل ولنتاین | روز عشق | valentine

 

۱۳ فوریه یا همان روز عشق سال هاست که به عنوان نمادی برای ابراز علاقه شناخته می شود. در این روز عشاق با خرید دسته گل ولنتاین و هدیه دادن چند شاخه گل رز برای ولنتاین به یکدیگر عشق خود را ابراز کرده و پیمان یکی بودن را تازه می کنند.

از رسومات روز عشق می توان به خرید باکس گل ولنتاین ، عروسک ، باکس شکلات ولنتاین و کادو اشاره کرد. که افراد با توان مالی متفاوت و سلیقه های مختلف با روش های متنوعی روز عشق را گرامی می دارند.

اگر به خاطر کرونا، دوری، شرایط کاری و مشغله های روزمره فرصت خرید هدیه برای محبوبتان را ندارید اصلا نگران نباشید. تیم رزلاکچری همراه شماست تا با راهنمایی شما در خرید جعبه گل ولنتاین و شعله ور تر کردن عشق تان بیشتر از هر زمان دیگر ولنتاینی خاطره انگیز و به یاد ماندنی برای شما و معشوقتان رقم بزند.

در این روزهای سخت کرونایی که حضور در اجتماع و مکان های پر تردد ممنوع بوده و امکان مراجعه حضوری به مراکز خرید ریسک بالایی به همراه دارد. بهترین راه، سفارش هدیه ولنتاین از آنلاین شاپ ها و سایت های فروش اینترنتی باکس گل و شکلات ولنتاین می باشد. خرید گل یلدا ، گل روز مادر و پدر ، گل روز دختر همواره از اهمیت زیادی در فرهنگ ایرانی برخوردار است . اگر میخواهید در مناسبت های خاص یک روز به یادماندنی برای عزیزانتان رقم بزنید گل فروشی آنلاین رز لاکچری ذر خدمت شماست .

تیم رزلاکچری همواره از تازه ترین گل های شاخه بریده و باطراوت و شکلات های مرغوب ایرانی و خارجی استفاده می کند. و برای خاطره انگیز تر شدن هرچه بیشتر روز عشق و عشاق در خدمت شما عزیزان می باشد.

برای خرید گل روز ولنتاین و سورپرایز عزیزانتان فقط کافیست طرح مورد نظرتان را انتخاب کنید. همچنین در صورت اضافه کردن آیتم های خاص مثل، بادکنک و عروسک ، شکلات و … می توانید با همکاران ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید. و گزینه های موردنظر خود را ذکر کنید. همچنین می توانید برای ایده گرفتن از صفحه اینستاگرام رزلاکچری ما مراجعه کنید.

سفارش باکس شکلات ولنتاین شما در زمان انتخابی خودتان و با متن عاشقانه موردنظر شما به دست محبوبتان خواهد رسید. و لحظاتی به یاد ماندنی و فراموش نشدنی برایتان رقم خواهد زد.

 

راهنمای جامع و کامل خرید گل مناسب برای روز ولنتاین 

گل های مختلف با رنگ بندی متنوع معانی و کاربردهای متفاوتی دارند و در مناسبت های مختلفی استفاده میشوند برای اطلاع از این موارد پیشنهاد میکنیم مقاله < روانشناسی رنگ گل ها > را مطالعه نمایید.

از زمان های قدیم خرید گل رز برای ولنتاین نمادی برای ابراز عشق و علاقه بوده است. و عشاق همواره برای بیان احساس قلبی خود از آن استفاده می کردند. اما امروزه از هر گلی می توان برای ابراز احساسات استفاده کرد. زیرا زیبایی و لطافت انکار ناپذیر گل ها بهترین راه ارتباطی قلب ها هستند.

رنگ قرمز در هر گل نشان از عشقی سوزان و آتشین و احساس عمیق قلبی دارد. از این رو گل رز قرمز همیشه برای ابراز علاقه استفاده می شود. اما اگر می خواهید برای یک بانو هدیه دهید فراموش نکنید که رنگ صورتی هم می تواند گزینه بسیار خوبی باشد.

رنگ صورتی با ملاحت چشم نواز خود رنگی دخترانه به شمار می رود. و نیز برای خانم ها بسیار خوشایند بوده و حس عشق، دوست داشتن و صمیمیت را منتقل می کند. با وجود این ها شما می توانید از رنگ های مختلف و گل هایی غیر از رز نیز استفاده کنید.

 

گل های مناسب روز ولنتاین

خرید باکس گل لاکچری ولنتاین و انتخاب رنگ و نوع گل کاملا سلیقه ای بوده و اشخاص متناسب با علایق و بودجه خود انتخاب های متنوعی می توانند داشته باشند. به طور مثال استفاده از گل هایی همچون میخک، داوودی، آلسترومریا، اورینتال، لیلیوم، ارکیده، مریم و هرگل دیگری که موردپسند شما باشد می تواند به عنوان هدیه روز عشق مورد استفاده قرار گیرد.

به خاطر ماهیت این روز خاص که روز عشق است،برای ولنتاین باکس گل لاکچری ترجیح اول رنگ قرمز این گل هاست . به طوری که خرید گل برای ولنتاین با خرید گل رز قرمز شروع میشود ، اما رنگ صورتی و سفید نیز به نوبه خود نماد عشق و احساس عمیق قلبی بوده و می توانند در کنار هدیه ، با شکلات ، عروسک یا به تنهایی مورد استفاده قرار گیرند.

چیزی که مهم است یادآوری و تجدید عهد عاشقی بین دو نفر است. و با کمترین هزینه نیز میتوان عشق قلبی خود را ابراز کرد. در واقع روز ولنتاین تنها بهانه ایست که یک بار در سال هم که شده لحظاتی خاص و به یاد ماندنی بین عشاق رقم بخورد.

افتخار رز لاکچری این است که در لحظه های به یاد ماندنی و خاص شما سهم هرچند کوچکی داشته باشد. شما می توانید در هرکجا که باشید و تنها با یک کلیک و یک تماس و خرید باکس ولنتاین محبوب خود را سورپرایز ولنتاین کنید.

سفارش شما در زمان مقرر و با متن دلخواه شما به آدرس موردنظرتان ارسال شده و لحظات تکرار نشدنی را برای شما خواهد ساخت.

 

هدایای مرسوم در روز عشق

 

خرید باکس گل و شکلات ولنتاین با عروسک

امروزه رسومات زیادی برای باکس ولنتاین لاکچری وجود دارد و هر کسی با توجه به سطح مالی و علایق خود می تواند گزینه های مختلفی را انتخاب کند .از معروف ترین هدیه ولنتاین و روز عشق می توان به خرید انواع شکلات و پاستیل و باکس ولنتاین لاکچری دیزان آن ها به شکلی زیبا در کنار هدیه و یا گل ها اشاره کرد. شکلات در بسیاری از کشور ها نماد محبت و صمیمیت بوده و ارزش مالی آن نشانی از وسع مالی طرف مقابل می باشد که معمولا در قرار های اول و به منظور آشنایی بیشتر استفاده می شود

همچنین هدیه دادن عروسک در سایز های بسیار بزرگ و یا کوچک نیز مرسوم است. عروسک به عوان نمادی از دوران زیا و شیرین کودکی است. هدیه دادن آن به تنهایی البته به جز در سنین نوجوانی چندان جالب نیست و بهتر است همراه آن از گل، کادو، شکلات و … نیز استفاده شود . باکس گل ولنتاین برای پسر نیز با ماگ ، قهوه ، شکلات ، ماشین دکوری ، گل رز آّبی و … دیزاین میگردد . خرید باکس گل ولنتاین برای پسر هدیه ای خاص و منحصر به فرد برای ابراز احساسات عاشقانه تان به محبوبتان میباشد . 

 

باکس لاکچری ولنتاین

 برخی از عشاق مایل هستند تا ترکیبی از تمام این موارد را در کنار هم و داخل باکس قلبی ولنتاین دیزاین کرده و تقدیم کنند. در نهایت نوع و ارزش مالی هدیه ارزشمند نیست. اینکه در چنین روزی به یاد یکدیگر باشیم و با شاخه گلی معشوقمان را خوشحال کنیم لحظاتی ناب و تکرار نشدنی و تجربه ای شگفت انگیز برایمان رقم خواهد زد. هرچند در این میان قیمت باکس گل ولنتاین برای برخی حائز اهمیت است . البته با این شریط اقتصادی حق دارند ، در این صورت لطفا با پشتیبانی رزلاکچری در ارتباط باشید تا با توجه به بودجه خود سفارش باکس گل ولنتاین را انجام دهید.

تیم رزلاکچری همراه شماست تا خاطره ای بی نظیر و تکرار نشدنی با معشوق خود تجربه کنید. برای خرید گل ولنتاین و هدیه ولنتاین فقط کافیست تا طرح دلخواه خود را انتخاب کنید. و با متنی عاشقانه روز ولنتاین را به شکلی زیبا و جذاب به محبوب خود تبریک بگویید. در هر کجای این سرزمین که باشید رزلاکچری اولین و بهترین همراه لحظه های شما خواهد بود.

 

دسته گل ولنتاین

دسته گل ولنتاین معمولا با دسته گل رز شناخته میشود . همانطور که بالاتر اشاره کردیم گل رز قرمز ، به گل عشق معروف است . بهترین انتخاب برای گل روز ولنتاین دسته گل رز قرمز است . اگر میخواهید هدیه ای خاص و منحصر به فرد داشته باشید و گیرنده را مجذوب خود کنید میتوانید دسته گل رز و شکلات انتخاب کنید . تعداد شاخه های گل رز به دلخواه شما قابل تغییر است . دسته گل رز ۲۰۰ شاخه تا ۲۰ شاخه در رنگ های قرمز ، صورتی ، سفید ، آبی ، لب صورتی ، نارنجی ، زرد ، بنفش و … قابل سفارش است .

 

قیمت گل ولنتاین 

درحالت کلی قیمت گل رز در فصل زمستان به نسبت تابستان بالاتر است . نزدیک مناسبت های خاص مثل شب یلدا ، روز مادر ، روز پدر ، ولنتاین ، روز دختر و … قیمت باکس ولنتاین جهش ناگهانی داشته و بالاتر میرود . قیمت گل رز ایرانی در مقایسه با رز هلندی پائین تر است اما از لحاظ کیفیت ، ماندگاری و زیبایی به هیچ عنوان قابل مقایسه نیست .

قیمت باکس گل ولنتاین بسته به تعداد گل های رز به کار رفته و آیتم های داخل آن از جمله شکلات ، عروسک و بادکنک متغیر است . جهت دریافت مشاوره و انتخاب بهترین باکس گل ولنتاین متناسب با بودجه موردنظرتان از طریق پشتیبانی واتس اپ اقدام فرمائید .

 

⚠️ پیشنهاد میکنیم مقاله < قدرت گل ها > که به بررسی علمی تاثیر دریافت گل ها میپردازد را مطالعه نمایید

 

امکان ارسال فوری و تحویل در همان روز ولنتاین مقدور میباشد؟

بله ، یکی از ویژگی های مجموعه رزلاکچری ارسال سریع و در همان روز به آدرس موردنظر شماست .

آیا امکان نصب کارت پستال با متن دلخواهم وجود دارد؟

در تمام سفارشات هنگام تکمیل سفارش ، در قسمت "متن کارت پستال" میتوانید متن مورد نظرتان را تایپ کنید .

چگونه میتوانم از کیفیت و تازگی گل ها اطمینان حاصل کنم؟

گل های مصرفی در مجموعه رزلاکچری به صورت روزانه و مستقیما از گل خانه ها فراهم میشود ، در نتیجه شادابی و کیفیت گل ها را تضمین میکنیم .

آیا امکان ارسال به صورت ناشناس وجود دارد؟

بله ،درصورت تمایل به ارسال ناشناس لطفا هنگام تکمیل پروسه ثبت سفارش و در قسمت "توضیحات" حتما این مورد را ذکر کنید .

آیا سفارش راس ساعت ثبت شده به دستم خواهد رسید؟

مجموعه رزلاکچری روی زمان تحویل سفارشات حساسیت بالایی به خرج میدهد . تمام تلاش ما این است که سفارش دقیقا در ساعت مقرر به دست شما یا گیرنده برسد .